Program YourBox – výroba na mieru

Potrebujete zariadenie, ale máte špeciálne požiadavky na jeho rozmer, funkčnosť, prevedenie alebo výbavu? Ako výrobca ponúkame možnosť individuálneho prispôsobenia našich výrobkov, prípadne výrobu na mieru podľa Vašich špecifických požiadaviek. Pre využitie tejto služby nás môžete kontaktovať tu.

Program OldBox – repasácia starých zariadení

Vlastníte náš produkt, ale v dôsledku jeho veku sú už na ňom viditeľné známky opotrebovania? Ste s ním natoľko spokojný, že ho neplánujete vymeniť za novší model? Ponúkame možnosť kompletnej alebo čiastočnej repasácie našich produktov. Vášmu starému zariadeniu tak môžeme opätovne vdýchnuť nový život a značne tak predĺžiť jeho životnosť. Navyše vieme v repasovaných zariadeniach konštrukčne upraviť to, čo Vám na starších výrobkoch vadilo. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať tu.

Záručný a pozáručný servis

Naše výrobky spadajú do kategórie tých, ktoré úzko súvisia s bezpečnosťou a preto musia byť v dokonalom technickom stave počas celej doby prevádzky. Práve preto poskytujeme ku našim výrobkom v plnej miere záručný aj pozáručný servis a garantujeme dostupnosť originálnych náhradných dielov viac ako 10 rokov od skončenia záruky. Samotné servisné úkony vykonávajú pravidelne školení pracovníci, ktorí sú pripravení vyraziť do 24 hod. od požiadavky na servisný úkon, prípadne v špeciálny čas podľa požiadaviek zákazníka. Každý servisný úkon je zakončený funkčnými skúškami, vypracovaním a odovzdaním všetkých potrebných dokumentov.

Odborno-technické poradenstvo

Ak ste sa rozhodli vybaviť svoju prevádzku týmto typom zariadení alebo vymeniť staré zariadenie za nové, je dôležité si vybrať ten správny produkt. Taký, ktorý by plne vyhovoval Vašim potrebám a predstavám. Využite preto možnosť nechať si poradiť od našich skúsených, kvalifikovane a odborne školených pracovníkov, ktorí Vám radi pomôžu pri výbere pre Vás najvhodnejšieho riešenia. Ak by ste chceli naše zariadenia vidieť osobne, je taká možnosť priamo u nás v spoločnosti, prípadne na veľtrhoch, na ktorých sa pravidelne zúčastňujeme. V prípade záujmu Vás radi navštívime a odprezentujeme naše výrobky priamo u Vás v spoločnosti.

Doprava

K dispozícii máme vlastné nákladné automobily a preto je možnosť dodania Vami objednaných produktov až k Vám do prevádzky samozrejmosťou.

Montáž

Profesionálna montáž, inštalácia a finálna kalibrácia je u niektorých druhoch výrobkov rovnako dôležitá ako samotná výroba. Ide o jeden z kľúčových faktorov pre správnu funkčnosť daného výrobku. Práve preto, ak to je nutné, naša spoločnosť po dodaní zariadenia realizuje aj samotnú montáž a jeho spojazdnenie. Po dodaní, nainštalovaní a spojazdnení sa vykoná priamo na mieste funkčná skúška, ktorá potvrdí, že zariadenie je bezpečné a pripravené na prevádzku.

Predaj filtrov a príslušenstva

Naša spoločnosť nezabezpečuje len výrobu týchto zariadení, ale aj ich predaj. Osobitne a nezávisle od zakúpenia Vášho zariadenia je možné prostredníctvom našej spoločnosti zakúpiť aj všetky filtre a rôzne príslušenstvo. Tovar zasielame poštovým kuriérom priamo k Vám, prípadne dodávame osobne.